بادران در ایجاد یک دانشگاه علمی-کاربردی توانمند است

اولین بازدید دانشگاه جامع علمی وکاربردی واحد غرب از توانمندی های شرکت بادران

  دکتر سیدمحمدحسن پیش‌بین رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی غرب استان تهران در بازدید از شرکت شبکه بادران علاوه بر تحسین توانمندی و موفقیت مدیران و سایر اعضا نسبت به راه‌اندازی دانشگاه علمی‌کاربردی بادران در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی اظهار امیدواری بسیار کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بادران، خانم مهندس شهره موسوی و آقای دکتر فریدون قربانیان روز چهارشنبه 11 دی میزبان دکتر سید محمدحسن پیش‌بین، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی غرب استان تهران و هیات همراه ایشان در شرکت شبکه بادران بودند.
این بازدید از پارک بادران آغاز شد و تا باشگاه فوتبال بادران، انبار، تحویل کالا، واحد اداری و روابط عمومی، واحد توزیع، واحد فنی حرفه‌ای، ساختمان آموزش، سالن همایش فرشته‌های باد و جاست‌بی و کلیه کارخانجات بادران ادامه پیدا کرد.
گفتنی است، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی غرب استان تهران در این دیدار نسبت به راه‌اندازی دانشگاه علمی‌کاربردی بادران در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی اظهار امیدواری کرد.
در جریان این بازدید همچنین دکتر پیش‌بین با ابزار مسرت از حضور در بادران  بازاریابی شبکه‌ای را جدیدترین مدل بازاریابی در جهان معرفی کرد و فعالیت مجموعه بادران را در این زمینه موفقیت‌آمیز دانست. وی همچنین آموزش و تولید را به عنوان دو محور از مجموع محورهای فعالیت بادران اموری سخت و جهادی عنوان کرد.
دکتر پیش‌بین همچنین موفقیت مدیران و سایر اعضای بادران را تحسین‌برانگیز دانست و تصریح کرد: آموزش در حین کار اساس و پایه آن چیزی است که ما در دانشگاه علمی-کاربردی به دنبال آن هستیم و آن را در بادران می‌بینیم.
همچنین هیات همراه دکتر پیش‌بین از کارخانجات شبکه بادران در اشتهارد بازدید کردند.